Sabah USA webTV

18.02.2013Video Haber

Sarhoş yolcu uçaktaki çocuğu dövdü!

Minneapolis'ten Atlanta'ya annesinin kucağında uçan 19 aylık bebek Jonah Bennett ağladığı için sarhoş bir yolcunun saldırısına uğradı.

Bebeğin annesi Jessica Bennett'in ABC News'e aktardığına göre 60 yaşındaki Joe Hundley bebeğe saldırdı. Çocuğun uçaktaki hava basıncı nedeniyle ağladığını söyleyen anne, Hundley'nin bunun üzerine kendisine sert bir şekilde "bebeğin çenesini kapa" dediğini belirtti.

Bennett, "Bunun üzerine "sen ne dedin?" tepkisi verdim. Fakat o kadar sarhoştu ki üzerime devrildi ve kulağıma söylediği şeyi tekrarladı. Daha sonra çocuğa aniden vurdu" dedi.

Saldırganın Idaho'da uçaklar için parça üreten bir şirketin başkanı olduğu belirtildi. Anne tokat üzerine şoka girdiğini, çocuğun yüzüne baktığında gözün kanamaya başladığını gördüğünü ifade etti.

Uçakta bulunan erkek yolcu Todd Wooten konuyla ilgili açılan davada çocuğa vurulduğunu kendi gözleriyle gördüğünü aktardı.

Hundley'in avukatı Marcia Shein Atlanta Federal Mahkemesi'nin henüz kararını vermediğini fakat müvekkelinin suçsuz olduğunu iddia etti.

(USASABAH)

Puan: