USA SABAH 20 Kasım 2018 Salı
Kültür Sanat
  • Haber giriş tarihi: 31 Mart 2012 Cumartesi 12:58
  • Güncelleme saati: 14:06

Türkiye'ye halkla ilişkiler alanında büyük ödül!

(USASABAH ve Ajanslar)

Uluslararası Seyahat/Ağırlama Satış ve Pazarlama Birliği (HSMAİ) tarafından 55 yıldır verilen "Adrian Ödülleri" sahiplerini buldu.

Dünya çapında, başarılı turizm projelerinin ilan edildiği törende Türkiye, halkla ilişkiler kategorisinde Altın Adrian ödülüne layık görüldü.

Dünya çapında, başarılı turizm projelerinin ilan edildiği törende, "New York Kültür ve Tanıtma Ataşeliği'nin, ForbesLife dergisinin 2011 Mart sayısında çıkardığı "İstanbul Style" makalesi, halkla ilişkiler kategorisinde, Altın Adrian ödülüne layık görüldü.

Makale, ForbesLife'in iş dünyası ve üst düzey okuyucu kitlesinden oluşan yaklaşık 9.9 milyon kişiye yazılı ve online olarak ulaşmıştır. Makalenin reklam eşdeğeri 893 bin 393 ABD Dolarıdır.

"Çepeçevre İstanbul: Semt semt stilin yeni uluslararası merkezi " başlıklı, Şakirin Camii'nin kapak yapıldığı, İstanbul görselleri ile zenginleştirilmiş 8 sayfalık makalede İstanbul'un butik otelleri, "trendy", üst düzey alış-veriş ve yemek mekânlarına, Türkiye'nin ünlü tasarımcıları, şefleri ve otelcilerine yer verilmiştir. Turizm sektörüne yönelik "reklamcılık, halkla ilişkiler ve e-pazarlama" projelerinin yarıştığı platforma, 2011 yılında, yaklaşık 30'dan fazla ülke, 1000'in üzerinde proje aday gösterilmiş olup, seyahat ve ağırlama Endüstrisi'nin en prestijli ödülleri olarak kabul edilmektedir.

Türkiye New York Kültür ve Tanıtma Ataşesi Ebru Ejder ödülünü 3 Nisan Salı günü saat 10:30 AM`de , MSilver Associates PR firmasının Manhattan`daki ofisinde alacak.

Etiketler : , , ,

röportaj arşiv
HAVA DURUMU