USA SABAH 23 Mayıs 2018 Çarşamba
Güncel
  • Haber giriş tarihi: 17 Nisan 2017 Pazartesi 14:22
  • Güncelleme saati: 14:25

Cinayet videosunu Facebook'a yükledi

Cleveland'da kız arkadaşı ile tartışan bir adam, 74 yaşındaki yok kenarındaki bir yayayı durdurarak silahla öldürdü. Katil zanlısı, silahı ateşleme anını videoya çekip Facebook'a yükledi.Cleveland kentinde kız arkadaşı ile tartışan şahıs, işlediği cinayetin videosunu Facebook'a yükledi.
Steven Stephens adlı 37 yaşındaki şahsın işlediği kan donduran cinayet, Hristiyanlıktaki en büyük bayramlardan kabul edilen Paskalya Günü'nde gerçekleşti.

Cleveland polisine göre, 74 yaşındaki Robert Godwin adındaki bir erkeği yol kenarında durduran Stephens, cinayeti işledikten sonra telefonunu kapatarak, izini kaybettirdi.

Cleveland halkını sokağa çıkmamaları konusunda uyaran polis, Facebook'a yüklediği videoda yaptığı telefon konuşmasında 13 kişiyi daha öldürdüğünü ifade eden Stephens'in yakalanması için geniş çaplı arama başlattı.
Stephens'in kız arkadaşının güvenlik güçleriyle ortak hareket ettiği belirti.

Facebook yetkilileri, sakıncalı olduğu için söz konusu videoyu yayından kaldırdıklarını ve şüpheli ile ilgili bilgileri güvenlik birimleriyle paylaştıklarını açıkladı.

Diğer Haberler Tüm Güncel Haberleri
AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan’dan Abdullah Gül yorumu:Şartların oluşmasını bekleyerek, kapalı kapılar ardında pazarlıklar yaparak lider olamazsınız
röportaj arşiv
HAVA DURUMU