USA SABAH 21 Kasım 2018 Çarşamba
Güncel
  • Haber giriş tarihi: 15 Haziran 2012 Cuma 18:43
  • Güncelleme saati: 18:49

Madonna makyajsız görüntülenmekten korkmadı

(SABAH)

MDNA 2012 Dünya Turnesi kapsamında İtalya'ya giden Madonna, makyajsız görüntülendi.

İstanbul konserinde göğsünü açan, İtalya ayağının ilk konserini gerçekleştirdiği Roma'da pantolonunu indiren 53 yaşındaki şarkıcı cumartesi günü gerçekleştireceği Floransa konseri için spor kıyafetleri ve doğal haliyle provalara katıldı. Yüzü oldukça solgun görünen ve kırışıklıkları olmasına aldırmayan Madonna'nın, diğer yandan deri eldivenlerini çıkarmadığı görüldü.

Şarkıcının dermatologların uluslararası konferanslarda "Madonna sendorumu" olarak adlandırdığı el kırışıklığı nedeniyle ellerini gizlediği ve dünyanın en iyi markalarıyla işbirliğine giderek parmakları kesik özel eldivenle hayranlarının karşısına çıktığı biliniyor. Madonna, sahne şovuna dansçı olarak katılan 11 yaşındaki oğlu Rocco ve 24 yaşındaki dansçı sevgilisi Brahim Zaibat ile yıl sonunda tamamlanacak turneyi gerçekleştiriyor. Sevgilisiyle arasındaki yaş farkına aldırış etmeyen Madonna İstanbul'a geldiği özel uçağından Zaibat ile elele inmişti.

Madonna, sahne şovunu ve özel hayatıyla magazin basınının kendisine "yaşına uygun davranmadığı" eleştirilerine de kulak asmadığını gösterdi.

Diğer Haberler Tüm Güncel Haberleri
röportaj arşiv
HAVA DURUMU