USA SABAH 15 Aralık 2018 Cumartesi
Güncel
  • Haber giriş tarihi: 10 Ağustos 2011 Çarşamba 14:39
  • Güncelleme saati: 14:41

Katherine Schwarzenegger "Anneme her zaman daha yakın oldum!"

(USASABAH)

Arnold Schwarzenegger ile Maria Shriver'ın en büyük kızı olan Katherine Schwarzenegger ebeveynlerinin boşanmasından sonra istenilmeyen ilgiden kaçmak için Londra'ya gittiğini açıkladı.


21 yaşındaki Katherine Harper's Bazaar adlı deriye yaptığı açıklamada "basıp giderek başka yerlede bunun o kadar da büyük bir şey olmadığı görmek istedim" dedi.

Eski Kaliforniya valisi Arnold Schwarzenegger'ın evin eski hizmetçişinden çocuğu olduğu öğrenilmesi üzerine karısı Maria Shriver ile boşanmışlardı.

Katherine, genç delikanlı olan üvey kardeşinden hiç bahsetmezken "kesinlikle çok zor zamanlar" geçirdiğini söylüyor.
İnsanların ne düşündüğünü önemsememeye çalıştığını söyleyen Katherine, twitter'da destekçilerinin ona çektiği mesajlar ile avunduğunu da itiraf ediyor.

"Her şeyin bir sebepten olduğuna inanıyorum" diye ekliyor. "Çoğu zaman olayın içindeyken olayların niçin meydana geldiğini anlamak oldukça zor oluyor ama ben anlamak için gerçekten çok çabaladım. Ayrıca Tanrı'nın bize idare edemeyeceğimiz hiçbir şey vermediğini düşünüyorum" diyen Katherine Schwarzenegger dergiye verdiği röportajda her zaman annesi ile daya yakın ilişkisi olduğunu söylüyor.

Katherine ailesi ile ilgili açıklamasında; "Ben daha küçükken anneme zamplanmış gibiydim. Babamla da aramız çok iyidi ama annemle olan ilişki bu tamamen farklı tür ilişkilerdi. Annemle günde altı kere konuşuyoruz ve durmaksızın mailleşiyoruz.

İnsanlar annemle ikiz olduğumuzu sanıyorlar. Sanırım bu Kennedy genlerinden gelen bir özellik: Elmacık kemiklerim dışarı çıkmış haldedir. Kahvaltı ederken annem yüzüme bakıp onları görücem! der" dedi.

Etiketler : , ,

Diğer Haberler Tüm Güncel Haberleri
röportaj arşiv
HAVA DURUMU